Käsienpesupasta - hankausaineella - 0,5 - 10

Käyttöalue
  • Käsienpesutahnaa käytetään maatalouden ja koristekasvien kasvatuksen alalla.
Kuvaus
  • Käsienpesutahna sisältää hiekatonta erikoispuujauhoa ja on miedosti hajustettu.
  • Tuotteella on erityisen korkea ja hellävarainen puhdistusteho.
  • PH-arvo on sovitettu ihmisen iholle, hankausaineet ovat ihoystävällisiä ja ympäristölle neutraaleja.
  • Hyvän puhdistustehonsa ansiosta tuote on erityisen riittoisa.
  • Tämä tuote ei tuki viemäreitä.
  • Tahna soveltuu lian puhdistamiseen kaikilla aloilla, esimerkiksi käsiteltäessä öljyjä, rasvoja, lipeää ja voiteluaineita.
Tekniset tiedot
  • Hankausaine - erikoispuujauho, hiekaton
  • Pakkauskoko - 0,5 - 10 l
Mallit (3)
Narrow your selection
Pakkauskoko
Anzeigen als Lista Taulukko
Artikkelinro: 431715117011
Mallivalikoima
Pakkauskoko500 ml
Tuoteturvallisuus
€ 4,35
(€ 8,70 / l)
sis. ALV€ 4,35
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 7-10 työpäivää
Artikkelinro: 431715117012
Mallivalikoima
Pakkauskoko5 l
Tuoteturvallisuus
€ 27,32
(€ 5,46 / l)
sis. ALV€ 27,32
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 7-10 työpäivää
Artikkelinro: 431715117013
Mallivalikoima
Pakkauskoko10 l
Tuoteturvallisuus
€ 47,55
(€ 4,75 / l)
sis. ALV€ 47,55
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 2-5 työpäivää
Arvioinnit/arvostelut


Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu
Hakusanat: albert kerbl, Käsienpesutahna, Käsienpesutahna, Tahna, Hankausaine, PH-neutraali, Käsienpuhdistus, Käsien puhdistus