Käsienpuhdistusaine hankausaineella - sisältö 500–2500 ml - annostelupumpulla tai ilman

Käyttöalue
  • Juokseva käsienpuhdistusaine soveltuu erinomaisesti keskivaikean ja vaikean öljy-, rasva- ja voiteluainelian poistoon teollisuudessa, korjaamoissa ja maataloudessa.
Kuvaus
  • Puhdistusaine sisältää ihoystävällisiä, miedosti puhdistavia ja hoitavia aineita sekä korkealaatuisia uudelleenrasvoittavia ainesosia.
  • Käsienpuhdistusaine sisältää ihoystävällisiä, luonnollisia hankausaineita.
  • Puhdistusaine ei tuki viemäreitä.
  • pH-arvo on mukautettu ihmisen iholle, ja käsienpuhdistusaine on dermatologisesti testattu.
  • Käsienpuhdistusaine on mikromuoviton, silikoniton, liuotteeton ja saippuaton.
Tekniset tiedot
  • Malli - annostelupumpulla tai ilman
  • Sisältö - 500–2500 ml
Mallit (4)
Narrow your selection
Malli
Sisältö
Anzeigen als Lista Taulukko
Artikkelinro: 904115118800
Mallivalikoima
MalliAnnostelupumppu 2500 ml pullolle
Sisältö-
Tuoteturvallisuus
€ 13,65
(€ 5,46 / l)
sis. ALV€ 13,65
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 2-5 työpäivää
Artikkelinro: 904115119300
Mallivalikoima
MalliKäsienpuhdistusaine
Sisältö500 ml / pullo
Tuoteturvallisuus
€ 5,57
(€ 11,13 / l)
sis. ALV€ 5,57
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 7-10 työpäivää
Artikkelinro: 904115119400
Mallivalikoima
MalliKäsienpuhdistusaine
Sisältö2500 ml / pullo
Tuoteturvallisuus
€ 18,61
(€ 7,44 / l)
sis. ALV€ 18,61
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 2-5 työpäivää
Artikkelinro: 904115119500
Mallivalikoima
Malli2500 ml / pullo annostelupumpulla
Sisältö2500 ml
Tuoteturvallisuus
€ 32,28
(€ 12,91 / l)
sis. ALV€ 32,28
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 2-5 työpäivää
Arvioinnit/arvostelut


Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu
Hakusanat: Käsienpuhdistusaine hankausaineella, Käsienpuhdistusaine, Käsienpuhdistusaine, Käsienpuhdistusaine, Puhdistusaine, Puhdistus, Käsienpuhdistus, Käsienpuhdistusaine, Käsienpuhdistusaine, Käsienpuhdistusaine annostelupumpulla, Annostelupumppu, albert kerbl