360°-näkymä
Raskas kiinteä pyörä - polyamidipyörä - pyörä Ø 150 - 250 mm - korkeus 200-300 mm - kantavuus 700-1000 kg
Käyttöalue
- Jämäkkä kiinteä pyörä sopii erinomaisesti matoille, linoleumille ja sileälle betonille.
- Pallomainen kulutuspintainen kuulalaakeripyörä on valmistettu kokonaan polyamidista.
- Painava kotelo on valmistettu puristetusta, galvanoidusta teräslevystä.
- Kiinteä pyörä tarjoaa korkean kemikaalienkestävyyden, alhaisen vierintävastuksen ja tasaisen liikkeen tasaisilla lattioilla. Pyörällä on myös suuri kantavuus ja se on erityisen kestävä iskuille ja kolhuille.
- Pyörän materiaali - polyamidi
- Kotelon materiaali - sinkitty teräslevy
- Laakerit - Kuulalaakerit
- Pyörän halkaisija - 150 - 250 mm
- Renkaan leveys - 45 - 60 mm
- Korkeus - 200–300 mm
- Levyn mitat - 136 x 110 - 140 x 120 mm
- Reiän koko - 105 x 77,5 - 105 x 80 mm
- Ruuvireän halkaisija - 12,5 mm
- Kantavuus - 700 - 1000 kg
| alkaen € 35,67 |
| sis. ALV€ 35,67 |
| lisäksi € 24,00 postituskulut |
Mallit (3)
Narrow your selection
pyörän halkaisija
pyörän leveys
korkeus
kapasiteetti
Artikkelinro: 952933017000
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 150 mm |
| pyörän leveys | 45 mm |
| korkeus | 200 mm |
| kapasiteetti | 134 x 112 mm |
| 105 x 77,5 mm | |
| 12,5 mm | |
| 700 kg |
Artikkelinro: 952933017100
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 200 mm |
| pyörän leveys | 50 mm |
| korkeus | 245 mm |
| kapasiteetti | 140 x 120 mm |
| 105 x 80 mm | |
| 12,5 mm | |
| 1000 kg |
Artikkelinro: 952932108800
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 250 mm |
| pyörän leveys | 60 mm |
| korkeus | 300 mm |
| kapasiteetti | 136 x 110 mm |
| 105 x 80 mm | |
| 12,5 mm | |
| 1000 kg |
Lisävarusteet
Arvioinnit/arvostelut
Kokonaisarvostelut
5.0 - 5.0 tähteä
/
1 arvostelut
Bewertungsübersicht
| 5 tähteä |
|
(1) |
| 4 tähteä |
|
(0) |
| 3 tähteä |
|
(0) |
| 2 tähteä |
|
(0) |
| 1 tähti |
|
(0) |
Positiivisin arvostelu vs. kriittisin arvostelu
josef henkel
Yläluokaksi tukeva pyörät 100%
Asiakkaiden mielipiteitä