360°-näkymä
Raskas kiinteä pyörä - polyamidipyörä - pyörä Ø 80-125 mm - korkeus 108-155 mm - kantavuus 200-350 kg
Käyttöalue
- Jämäkkä kiinteä pyörä sopii erinomaisesti käytettäväksi matoilla, linoleumilla ja sileällä betonilla.
- Pallomainen kulutuspintainen liukulaakeripyörä on valmistettu kokonaan polyamidista.
- Keskipainoinen kotelo on valmistettu puristetusta, galvanoidusta teräslevystä.
- Pyörä on erityisen iskunkestävä ja tarjoaa suuren kantavuuden. Lisäksi pyörällä on korkea kemikaalienkestävyys, alhainen vierintävastus ja se kulkee tasaisesti tasaisilla lattioilla.
- Pyörän materiaali - polyamidi
- Kotelon materiaali - sinkitty teräslevy
- Laakerit - Liukulaakerit
- Pyörän halkaisija - 80 - 125 mm
- Renkaan leveys - 35–40 mm
- Korkeus - 108–155 mm
- Levyn koko - 105 x 80 mm
- Reiän koko - 80 x 60 mm
- Ruuvireän halkaisija - 8,5 mm
- Kantavuus - 200 - 350 kg
| alkaen € 12,92 |
| sis. ALV€ 12,92 |
| lisäksi € 24,00 postituskulut |
Mallit (3)
Narrow your selection
pyörän halkaisija
pyörän leveys
korkeus
Artikkelinro: 952932104700
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 80 mm |
| pyörän leveys | 35 mm |
| korkeus | 108 mm |
| 105 x 80 mm | |
| 80 x 60 mm | |
| 9 mm | |
| 200 kg |
Artikkelinro: 952932104800
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 100 mm |
| pyörän leveys | 35 mm |
| korkeus | 128 mm |
| 105 x 80 mm | |
| 80 x 60 mm | |
| 9 mm | |
| 300 kg |
Artikkelinro: 952932104900
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 125 mm |
| pyörän leveys | 40 mm |
| korkeus | 155 mm |
| 105 x 80 mm | |
| 80 x 60 mm | |
| 9 mm | |
| 350 kg |
Lisävarusteet
Arvioinnit/arvostelut
Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu