360°-näkymä
Raskas kiinteä pyörä - polyuretaanipyörä - pyörä Ø 80-200 mm - korkeus 108-245 mm - kantavuus 250-600 kg
Käyttöalue
- Kiinteää pyörää voidaan käyttää kaikenlaisissa kuljetusvälineissä. Se sopii erityisesti laatoille, parketille ja epätasaisille tai koville lattioille.
- Kuulalaakerirunko on valmistettu erikoisharmaasta valuraudasta, valettu sylinterimäinen liukupinta on polyuretaania, jonka kovuus on noin 95° Shore A.
- Keskipainoinen kotelo on valmistettu puristetusta, galvanoidusta teräslevystä.
- Kiinteällä pyörällä on suuri kantavuus, se on joustava, hiljainen ja kuluu vähän. Lisäksi pyörä kestää monia aggressiivisia aineita ja on erityisen kestävä iskuille ja iskuille.
- Pyöränrungon materiaali - erikoisharmaa valurauta
- Juoksupinnan materiaali - polyuretaani, noin 95° Shore A
- Kotelon materiaali - sinkitty teräslevy
- Laakerit - Kuulalaakerit
- Pyörän halkaisija - 80 - 200 mm
- Pyörän leveys - 30 - 50 mm
- Korkeus - 108–245 mm
- Levyn mitat - 102 x 90 - 135 x 114 mm
- Reiän koko - 80 x 60 - 105 x 80 mm
- Ruuvireän halkaisija - 8,5 - 10,5 mm
- Kantavuus - 250 - 600 kg
| alkaen € 39,52 |
| sis. ALV€ 39,52 |
| lisäksi € 24,00 postituskulut |
Mallit (5)
Narrow your selection
pyörän halkaisija
pyörän leveys
korkeus
paneelin mitat
aukon koko
Ruuvi-ø
kapasiteetti
Artikkelinro: 952900202750
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 80 mm |
| pyörän leveys | 36 mm |
| korkeus | 108 mm |
| paneelin mitat | 102 x 90 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-ø | 8,5 mm |
| kapasiteetti | 250 kg |
Artikkelinro: 952900202760
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 100 mm |
| pyörän leveys | 30 mm |
| korkeus | 128 mm |
| paneelin mitat | 102 x 90 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-ø | 8,5 mm |
| kapasiteetti | 250 kg |
Artikkelinro: 952900202770
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 125 mm |
| pyörän leveys | 40 mm |
| korkeus | 155 mm |
| paneelin mitat | 102 x 90 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-ø | 8,5 mm |
| kapasiteetti | 350 kg |
Artikkelinro: 952900202780
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 150 mm |
| pyörän leveys | 40 mm |
| korkeus | 195 mm |
| paneelin mitat | 135 x 114 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-ø | 10,5 mm |
| kapasiteetti | 500 kg |
Artikkelinro: 952900202790
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 200 mm |
| pyörän leveys | 50 mm |
| korkeus | 245 mm |
| paneelin mitat | 135 x 114 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-ø | 10,5 mm |
| kapasiteetti | 600 kg |
Lisävarusteet
| alkaen € 30,48 |
| sis. ALV€ 30,48 |
| lisäksi € 24,00 postituskulut |
Arvioinnit/arvostelut
Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu