Eutra-lypsyrasva – 250–10000 ml

Käyttöalue
  • Eutra-lypsyrasvaa käytetään utareiden ja vetimien luonnolliseen hoitoon maitotaloudessa. Se parantaa maidon laatua ja lypsykarjatalouden kannattavuutta.
Kuvaus
  • Eutra-lypsyrasva on aitoa sveitsiläistä lypsyrasvaa!
Tekniset tiedot
  • Sisältö – 250–10000 ml
Mallit (5)
Narrow your selection
Sisältö
Anzeigen als Lista Taulukko
Artikkelinumero Sisältö Hinnat + ALV
893715160000 250 ml
€ 7,08
(€ 28,33 / l)
sis. ALV€ 7,08
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715170000 500 ml
€ 10,10
(€ 20,20 / l)
sis. ALV€ 10,10
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715190000 2000 ml
€ 29,33
(€ 14,67 / l)
sis. ALV€ 29,33
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715211000 5000 ml
€ 59,90
(€ 11,98 / l)
sis. ALV€ 59,90
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715212000 10000 ml
€ 115,14
(€ 11,51 / l)
sis. ALV€ 115,14
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
Arvioinnit/arvostelut


Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu
Hakusanat: Utarehygienia, Euterpflege, Eutra Melkfett, melkfett, Eutra, schweizer melkfett, melkfett aus der scgweuz, melkfett für euter, melkfett für zitzen, albert kerbl, kerbl, albert kerbl gmbh