360°-näkymä
Kääntyvä pyörä - muovinen pyörä - lämmönkestävä. - Pyörän Ø 80-200 mm - Rakennekorkeus 108-230 mm - Kantavuus 90-300 kg
Käyttöalue
- Kuumuutta kestävä kääntyvä pyörä sopii erinomaisesti käytettäväksi matoilla, linoleumilla ja sileällä betonilla.
- Jyrä soveltuu vain osittain kynnysten ylittämiseen ja epätasaisilla lattioilla käytettäväksi.
- Pallomainen kulutuspintainen liukupyörä on valmistettu kokonaan mustasta muovista.
- Kahden kuulalaakerin varaan kiinnitetty kotelo on valmistettu kirkkaasta sinkitystä teräslevystä. Haarukkapää on tiivistämätön ja voideltu lämpötilankestävällä rasvalla.
- Pyörä tarjoaa äärimmäisen lämmönkeston -40 - +250 °C ja kestää vettä, emäksiä, happoja ja rasvaa. Pyörä on myös asbestiton.
- Pyörän materiaali - muovi
- Kotelon materiaali - kirkas sinkitty teräslevy
- Laakerit - Liukulaakerit
- Pyörän halkaisija - 80 - 200 mm
- Renkaan leveys - 30–52 mm
- Korkeus - 108–230 mm
- Projektio - 32 - 56 mm
- Levyn mitat - 100 x 80 - 132 x 110 mm
- Reiän koko - 80 x 60 - 105 x 80 mm
- Ruuvireän halkaisija - 9–12 mm
- Kantavuus - 90 - 300 kg
| alkaen € 12,42 |
| sis. ALV€ 12,42 |
| lisäksi € 24,00 postituskulut |
Mallit (5)
Narrow your selection
pyörän halkaisija
pyörän leveys
korkeus
kurkku
paneelin mitat
aukon koko
Ruuvi-Ø
kapasiteetti
Artikkelinro: 952923024400
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 80 mm |
| pyörän leveys | 33 mm |
| korkeus | 108 mm |
| kurkku | 32 mm |
| paneelin mitat | 100 x 80 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-Ø | 9 mm |
| kapasiteetti | 90 kg |
Artikkelinro: 952923024500
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 100 mm |
| pyörän leveys | 30 mm |
| korkeus | 127 mm |
| kurkku | 32 mm |
| paneelin mitat | 100 x 80 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-Ø | 9 mm |
| kapasiteetti | 110 kg |
Artikkelinro: 952923024600
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 125 mm |
| pyörän leveys | 38 mm |
| korkeus | 160,5 mm |
| kurkku | 47 mm |
| paneelin mitat | 118 x 86 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-Ø | 9 mm |
| kapasiteetti | 150 kg |
Artikkelinro: 952923024700
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 150 mm |
| pyörän leveys | 42 mm |
| korkeus | 203 mm |
| kurkku | 56 mm |
| paneelin mitat | 132 x 110 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-Ø | 12 mm |
| kapasiteetti | 200 kg |
Artikkelinro: 952923024800
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 200 mm |
| pyörän leveys | 52 mm |
| korkeus | 240 mm |
| kurkku | 56 mm |
| paneelin mitat | 135 x 110 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-Ø | 12 mm |
| kapasiteetti | 300 kg |
Lisävarusteet
Arvioinnit/arvostelut
Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu