LOCTITE-pikapuhdistusaine – osienpesulaitteeseen

(Esimerkillinen edustus)
Käyttöalue
  • LOCTITE-pikapuhdistusaine
  • osienpesulaitteeseen ennen liima- ja tiivisteaineiden levitystä
  • voidaan käyttää metalleille, lasille, kumille, useimmille muoveille sekä maalatuille pinnoille
Kuvaus
  • haihtuu nopeasti jättämättä jäämiä
Tekniset tiedot
  • Pakkauskoot – 400 ml aerosoli, 400 ml pumppupullo tai 10 litran kanisteri
Mallit (3)
Narrow your selection
Pakkauskoko
Anzeigen als Lista Taulukko
Artikkelinro: 907111711001
Mallivalikoima
Pakkauskoko400 ml (aerosoli)
€ 32,96
(€ 82,40 / l)
sis. ALV€ 32,96
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 2-5 työpäivää
Artikkelinro: 907111711002
Mallivalikoima
Pakkauskoko400 ml (pumppupullo)
€ 34,01
(€ 85,02 / l)
sis. ALV€ 34,01
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 2-5 työpäivää
Artikkelinro: 907111711000
Mallivalikoima
Pakkauskoko10 l (kanisteri)
€ 341,49
(€ 34,15 / l)
sis. ALV€ 341,49
lisäksi € 24,00 postituskulut
Toimitusaika 7-10 työpäivää
Arvioinnit/arvostelut


Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu
Hakusanat: aktivaattori, kemialliset tuotteet, tiiviste- ja liima-aineet, tarranpoistoaine, kl