Utareiden desinfiointi - Alkuperäinen NJP® Liniment - 0,5–10 l eri versioita

Käyttöalue
  • Utareiden desinfiointia käytetään lehmien ja nautojen hygienian ja puhdistuksen yhteydessä.
Kuvaus
  • Alkuperäisessä NJP® Liniment -utareiden desinfiointiaineessa on erityinen 12 tunnin aktiivikoostumus, joka tarjoaa tehokkaan utareiden hoidon farmaseuttisen laatuisella, aktivoivalla japanilaisella piparminttuöljyllä.
  • Kovan rasituksen ja käytön yhteydessä se tukee tehokkaasti ärtyneiden utareiden luonnollista vastustuskykyä ja suojaa rasittunutta utarekudosta luotettavasti ja pitkäkestoisesti.
  • Mieto koostumus hoitavilla aineilla pitää myös utareiden ihon joustavana.
  • Alkuperäinen NJP® Liniment -utareiden desinfiointiaine ei vaadi varoaikaa, ja sille on myönnetty DLG-laatumerkki.
  • Alkuperäinen NJP® Liniment sisältää 33 % puhdasta japanilaista piparminttuöljyä.
Tekniset tiedot
  • Ainesosat - 33 % puhdasta japanilaista piparminttuöljyä
  • Sisältö - 0,5 - 10 l
Mallit (7)
Narrow your selection
Versio
Anzeigen als Lista Taulukko
Artikkelinumero Versio Hinnat + ALV
893715564000 Annostelupumppu kanisterille
€ 8,30
sis. ALV€ 8,30
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715568000 Annostelija 2,5 l annostelupullolle
€ 54,24
(€ 21,69 / l)
sis. ALV€ 54,24
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893701556000 0,5 l pullo
€ 34,19
(€ 68,39 / l)
sis. ALV€ 34,19
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715567000 2,5 l annostelupullo
€ 157,63
(€ 63,05 / l)
sis. ALV€ 157,63
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715610000 2,5 l kanisteri
€ 157,63
(€ 63,05 / l)
sis. ALV€ 157,63
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715562000 5 l kanisteri
€ 277,21
(€ 55,44 / l)
sis. ALV€ 277,21
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
893715566000 10 l kanisteri
€ 524,08
(€ 52,41 / l)
sis. ALV€ 524,08
lisäksi € 24,00 postituskulut
Tuoteturvallisuus
Arvioinnit/arvostelut


Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu
Hakusanat: utarehygienia, Utareiden hoito, Original NJP Liniment, Utareiden desinfiointi Original NJP® Liniment, Albert kerbl GmbH, Albert Kerbl, Kerbl