360°-näkymä
Laitteen kääntöpyörä - polyamidipyörä - pyörä Ø 80-200 mm - rakennekorkeus 100-235 mm - kantavuus 150-350 kg
Käyttöalue
- Laitteen kääntyvä pyörä sopii erinomaisesti käytettäväksi matoilla, linoleumilla ja sileällä betonilla.
- Kuorrutetulla juoksupinnalla varustettu liukulaakeripyörä on valmistettu kokonaan polyamidi 6:sta. Polyamidi 6 imee ja vapauttaa kosteutta ja on erittäin kemikaalinkestävä.
- Kahden kuulalaakerin varaan asennettu kotelo on valmistettu galvanoidusta teräslevystä. Tiivisteeseen on integroitu kuulavälikappale.
- Rulla on iskunkestävä raskaissa kuormissa ja sen vierintävastus on alhainen. Lisäksi rulla on suunniteltu lämpötila-alueelle -40 - +90 °C.
- Pyörän materiaali - polyamidi 6
- Kotelon materiaali - sinkitty teräslevy
- Laakerit - Liukulaakerit
- Pyörän halkaisija - 80 - 200 mm
- Renkaan leveys - 33–48 mm
- Korkeus - 100–235 mm
- Projektio - 36 - 54 mm
- Levyn mitat - 105 x 80 - 135 x 110 mm
- Reiän koko - 80 x 60 - 105 x 80 mm
- Ruuvireän halkaisija - 9–11 mm
- Kantavuus - 150 - 350 kg
| alkaen € 6,43 |
| sis. ALV€ 6,43 |
| lisäksi € 24,00 postituskulut |
Mallit (5)
Narrow your selection
pyörän halkaisija
pyörän leveys
korkeus
kurkku
paneelin mitat
aukon koko
Ruuvi-Ø
Tragkr
Artikkelinro: 952913382100
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 80 mm |
| pyörän leveys | 33 mm |
| korkeus | 100 mm |
| kurkku | 36 mm |
| paneelin mitat | 105 x 80 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-Ø | 9 mm |
| Tragkr | 150 kg |
Artikkelinro: 952913382200
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 100 mm |
| pyörän leveys | 35 mm |
| korkeus | 125 mm |
| kurkku | 36 mm |
| paneelin mitat | 105 x 80 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-Ø | 9 mm |
| Tragkr | 200 kg |
Artikkelinro: 952913382300
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 125 mm |
| pyörän leveys | 36 mm |
| korkeus | 155 mm |
| kurkku | 36 mm |
| paneelin mitat | 105 x 80 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-Ø | 9 mm |
| Tragkr | 200 kg |
Artikkelinro: 952913382400
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 150 mm |
| pyörän leveys | 40 mm |
| korkeus | 185 mm |
| kurkku | 52 mm |
| paneelin mitat | 135 x 110 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-Ø | 11 mm |
| Tragkr | 300 kg |
Artikkelinro: 952913382700
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 200 mm |
| pyörän leveys | 48 mm |
| korkeus | 235 mm |
| kurkku | 54 mm |
| paneelin mitat | 135 x 110 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-Ø | 11 mm |
| Tragkr | 350 kg |
Lisävarusteet
Arvioinnit/arvostelut
Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu