360°-näkymä
Raskas kääntöpyörä - valurautainen pyörä - pyörä Ã ˜ 100-200 mm - rakennekorkeus 135-245 mm - kantavuus 250-1000 kg
Käyttöalue
- Jämäkkä kääntyvä pyörä sopii erinomaisesti käytettäväksi sileillä, kovilla lattioilla.
- Kuulalaakeripyörä on valmistettu erikoisharmaasta valuraudasta.
- Painava kotelo, jonka haarukan päätä tukee kaksi kuulalaakeria, on valmistettu puristetusta, galvanoidusta teräslevystä. Haarukan pään laakerirenkaat ovat karkaistut.
- Kestävä kääntyvä pyörä on erityisen kestävä iskuille ja kolhuille ja sillä on suuri kantavuus. Lisäksi pyörä kestää kemikaaleja ja korkeita lämpötiloja, ja sen vierintävastus on alhainen ja murtovenymä on korkea.
- Pyörän materiaali - erikoisharmaa valurauta
- Kotelon materiaali - sinkitty teräslevy
- Laakerit - Kuulalaakerit
- Lämmönkestävyys - jopa 120 °C
- Pyörän halkaisija - 100 - 200 mm
- Renkaan leveys - 30–45 mm
- Asennuskorkeus - 135 - 245 mm
- Projektio - 38 - 64 mm
- Paneelin mitat - 100 x 80 - 135 x 110 mm
- Reiän koko - 80 x 60 - 105 x 80 mm
- Ruuvireän halkaisija - 8,5 - 12,5 mm
- Kantavuus - 250 - 1000 kg
| alkaen € 75,98 |
| sis. ALV€ 75,98 |
| lisäksi € 24,00 postituskulut |
Mallit (4)
Narrow your selection
pyörän halkaisija
pyörän leveys
korkeus
kurkku
paneelin mitat
aukon koko
Ruuvi-Ø
Tragkr
Artikkelinro: 952931893500
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 100 mm |
| pyörän leveys | 30 mm |
| korkeus | 135 mm |
| kurkku | 38 mm |
| paneelin mitat | 100 x 85 mm |
| aukon koko | 80 x 60 mm |
| Ruuvi-Ø | 8,5 mm |
| Tragkr | 250 kg |
Artikkelinro: 952931893800
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 125 mm |
| pyörän leveys | 32 mm |
| korkeus | 170 mm |
| kurkku | 45 mm |
| paneelin mitat | 135 x 110 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-Ø | 12,5 mm |
| Tragkr | 400 kg |
Artikkelinro: 952931894000
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 150 mm |
| pyörän leveys | 38 mm |
| korkeus | 200 mm |
| kurkku | 45 mm |
| paneelin mitat | 135 x 110 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-Ø | 12,5 mm |
| Tragkr | 600 kg |
Artikkelinro: 952931894400
Mallivalikoima
| pyörän halkaisija | 200 mm |
| pyörän leveys | 45 mm |
| korkeus | 245 mm |
| kurkku | 64 mm |
| paneelin mitat | 135 x 110 mm |
| aukon koko | 105 x 80 mm |
| Ruuvi-Ø | 12,5 mm |
| Tragkr | 1000 kg |
Lisävarusteet
Arvioinnit/arvostelut
Yhtään arvostelua ei ole vielä annettu